Vysokotlaký čistič HPS 345 R

Kód: 2C1452103/ST2
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
Na dotaz

STIGA HPS 345 R je tlaková myčka na studenou vodou navržená tak, aby pohodlně a snadno čistila středně velké plochy. Pracuje s maximálním tlakem 145 barů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokotlaký čistič HPS 345 R

Tlaková myčka s indukčním elektrickým motorem, maximálním tlakem 145 barů a průtokem až 450 l/h.

Technické údaje vysokotlakého čističe HPS 345 R

  • Indukční elektrický motor s příkonem 2 100 W
  • Maximální tlak 145 barů
  • Pracovní jmenovitý průtok 360 l/h
  • Maximální průtok 450 l/h
  • Maximální vstupní teplota vody 50 °C
  • Hliníková hlava čerpadla, písty z nerezové oceli
  • Vysokotlaká PU hadice o délce 9 m
  • Hmotnost produktu 17 kg

Vybavení vysokotlakého čističe HPS 345 R

STIGA HPS 345 R je tlaková myčka na studenou vodou navržená tak, aby pohodlně a snadno čistila středně velké plochy. Tato tlaková myčka je poháněna elektromotorem o příkonu 2 100 W, který pracuje s maximálním tlakem 145 barů s průtokem 450 l/h. Dodaná vysokotlaká hadice má délku 9 m. Je velmi lehká, velmi stabilní a snadno manévrovatelná díky dvěma pryžovým kolům a teleskopickému držadlu s měkkou protiskluzovou rukojetí. HPS 345 R disponuje cívkou pro hadici a praktickým úložným prostorem pro příslušenství. HPS 345 R je ideální pro čištení řady předmětů a ploch včetně zahradních zařízení, teras, dvorů a schodů, jízdních kol, motocyklů a automobilů, chodníků, cestiček a dřevěných předmětů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy).

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.