Vysokotlaký čistič HPS 345 R

Kód: 2C1452103/ST2
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
Na dotaz

STIGA HPS 345 R je tlaková myčka na studenou vodou navržená tak, aby pohodlně a snadno čistila středně velké plochy. Pracuje s maximálním tlakem 145 barů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokotlaký čistič HPS 345 R

Tlaková myčka s indukčním elektrickým motorem, maximálním tlakem 145 barů a průtokem až 450 l/h.

Technické údaje vysokotlakého čističe HPS 345 R

  • Indukční elektrický motor s příkonem 2 100 W
  • Maximální tlak 145 barů
  • Pracovní jmenovitý průtok 360 l/h
  • Maximální průtok 450 l/h
  • Maximální vstupní teplota vody 50 °C
  • Hliníková hlava čerpadla, písty z nerezové oceli
  • Vysokotlaká PU hadice o délce 9 m
  • Hmotnost produktu 17 kg

Vybavení vysokotlakého čističe HPS 345 R

STIGA HPS 345 R je tlaková myčka na studenou vodou navržená tak, aby pohodlně a snadno čistila středně velké plochy. Tato tlaková myčka je poháněna elektromotorem o příkonu 2 100 W, který pracuje s maximálním tlakem 145 barů s průtokem 450 l/h. Dodaná vysokotlaká hadice má délku 9 m. Je velmi lehká, velmi stabilní a snadno manévrovatelná díky dvěma pryžovým kolům a teleskopickému držadlu s měkkou protiskluzovou rukojetí. HPS 345 R disponuje cívkou pro hadici a praktickým úložným prostorem pro příslušenství. HPS 345 R je ideální pro čištení řady předmětů a ploch včetně zahradních zařízení, teras, dvorů a schodů, jízdních kol, motocyklů a automobilů, chodníků, cestiček a dřevěných předmětů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.