Vysokotlaký čistič HPS 235 R

Kód: 2C1351801/ST2
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Na dotaz

Tlaková myčka STIGA HPS 235 R byla navržena tak, aby pohodlně a snadno čistila středně velké plochy. Dodává maximální tlak 135 barů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokotlaký čistič HPS 235 R

Tlaková myčka s elektrickým motorem, maximálním tlakem 135 barů a průtokem až 440 l/h.

Technické údaje vysokotlakého čističe HPS 235 R

  • Elektrický motor s výkonem 1800 W
  • Maximální tlak 135 barů
  • Pracovní jmenovitý průtok 330 l/h
  • Maximální jmenovitý průtok 440 l/h  
  • Maximální vstupní teplota vody 50 °C
  • Maximální průtok 440 l/h
  • Hliníková hlava čerpadla, ocelové písty
  • Vysokotlaká PU hadice o délce 6 m
  • Hmotnost produktu 12 kg 

Vybavení vysokotlakého čističe HPS 235 R

Tlaková myčka STIGA HPS 235 R byla navržena tak, aby pohodlně a snadno čistila středně velké plochy. Tato tlaková myčka na studenou vodou je poháněna elektromotorem o příkonu 1800 W, který dodává maximální tlak 135 barů s průtokem 440 l/h. 6m vysokotlakou hadici lze navinout pomocí navijáku na horní straně stroje. Model HPS 235 R je velmi lehký, stabilní a snadno manévrovatelný díky 150mm plastovým kolům a teleskopickému držadlu. Má také praktické schránky pro ukládání příslušenství. Je ideální pro mírně náročné úklidové práce na plochách včetně zahradních nářadí a strojů, teras, dvorů a schodů, jízdních kol, motocyklů a automobilů, chodníků, cestiček a dřevěných předmětů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.