Vážení zákazníci, ve dnech 17.6.-28.62024 bude naše provozovna ZAVŘENA z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení a budeme se těšit od 1.7.2024.

Úchytka kladky Stiga Park

Kód: 1134-6314-01
192 Kč 159 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

Originální úchytka, držák špónovací kladky Stiga Park, která špónuje příslušenství v přední části. Pokud dojde ke zvětšení otvoru je třeba díl vyměnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úchytka kladky Stiga Park

Originální úchytka, držák přední špónovací kladky Stiga Park, která špónuje příslušenství v přední části. Pokud dojde ke zvětšení otvoru na čepu je třeba díl vyměnit.

Technické údaje úchytka kladky Stiga Park

  • Originální číslo 1134-6314-01
  • Vhodné pro ridery Stiga Park
  • Pozice rozkresu 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.