Sněhová fréza Stiga 2-stupňová

Kód: 13-0922-12
54 990 Kč 45 446 Kč bez DPH
Na dotaz

Dvoustupňová sněhová fréza Stiga Park Pro sbírá a zametá sníh prostřednictvím ventilátoru a vyhazuje jej do vzdálenosti až 12m. Pracovní šířka je 90 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sněhová fréza Stiga 2-stupňová

Dvoustupňová sněhová fréza Stiga pro Park Pro sbírá a zametá sníh prostřednictvím ventilátoru a vyhazuje jej do vzdálenosti až 12m. Výsypka je seřizována elektricky a je otočná o 215°, což umožňuje bezpečnou práci a úplnou kontrolu na prouděním sněhu. Výhoz lze nastavovat ručně až o 120°. Ozubený ocelový spirálový dopravník zajišťuje pracovní šířku 90 cm a výšku 51 cm. Toto příslušenství lze použít se všemi modely STIGA Park Pro (900 WX, 900 AWX ).

Technické údaje sněhové frézy Stiga 2-stupňové

  • Pracovní šířka 90 cm
  • Pracovní výška 51 cm
  • Otáčení komínu pomocí elektromotoru
  • Ovládání komínmu výhozu mechanicky
  • Hmotnost produktu 79 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy).

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.