Bateriový vysavač a foukač VS 100e Kit

Kód: 271504198/ST1
6 990 Kč 5 777 Kč bez DPH
Na dotaz

Ořežte živý plot, nasajte odřezky a rozprostřete tento výživný mulč po vaší zahradě. Stiga VS 100e Kit nabízí snadné přepínání mezi foukáním a vysáváním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bateriový vysavač a foukač VS 100e Kit

Ořežte živý plot, nasajte odřezky a rozprostřete tento výživný mulč po vaší zahradě. Sací drtič řady STIGA 1 nabízí snadné přepínání mezi foukáním a vysáváním – při vysávání se hmota drtí a shromažďuje. Úklid trávníku a výživu záhonů zvládnete v okamžiku.
 

Technické údaje bateriového vysavače a foukače VS 100e Kit

  • Výkon 600 W
  • Napětí baterie 20 V
  • Doporučená kapacita baterie 2 x 4 Ah
  • Hmotnost produktu bez baterie 3,6 kg
  • Objem sběrného vaku 45 l
  • Maximální rychlost vzduchu 55 m/s
  • Průměrný objem vzduchu 9,6 m³/min
  • Pracovní doba (+/- 20%) 23 min
  • Pracovní doba s foukače (+/- 20%) 18 min
  • Součástí balení je baterie 1 x 4 Ah a nabíječka, popruh, sběrací vak

Vybavení bateriového vysavače a foukače VS 100e Kit

Tento výkonný, akumulátorový stroj můžete používat jako foukač na listí, vysavač a automatický drtič. Nadrcený mulč se shromažďuje v prostorném 45l textilním vaku. Objem odpadu se navíc snižuje na desetinu původního objemu. Když bude hotovo, jednoduše vak otevřete a vysypte obsah na půdu nebo do kompostu. Pokud budete chtít vak omýt, má mechanismus pro rychlé odejmutí. Jednoduše nastavte rychlost vzduchu tak, aby vyhovovala konkrétní práci, a to bez rizika přehřátí odolného 600W bezkartáčového motoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, Stiga Rider, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy). Jsou známí pro svou kvalitu a inovace v této oblasti.

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Stiga je známá také svými kvalitními zahradními technikami, včetně sekaček, traktorů a dalších nástrojů pro údržbu zahrady. Jejich travní sekačky jsou obvykle vybaveny moderními technologiemi a designem, který usnadňuje údržbu trávníku.

Traktory Stiga jsou navrženy pro efektivní a pohodlnou práci na větších plochách. Mnoho modelů má různé příslušenství a funkce, které umožňují provádět různé úkoly v zahradě.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.