Ruční zametací kartáč SWP 577

Kód: 2W0775012/ST1
15 990 Kč 13 215 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Ruční zametací stroj s dvěma 41cm rotujícími kartáči a 50litrovou nádobou na odpad má pracovní záběr 77 cm. Je velmi jednoduchý na ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční zametací kartáč SWP 577

Ruční zametací stroj s dvěma 41cm rotujícími kartáči a 50litrovou nádobou na odpad.

Technické údaje ručního zametacího kartáče SWP 577

  • Pracovní šířka 77 cm
  • Průměr kartáče 41 cm
  • Vzduchový filtr na zachycení jemných nečistot
  • Hmotnost produktu 15 kg
  • Tlačený pohon
  • Sběrná nádoba 50 l
  • Zametací výkon 3 000 m²/h

Vybavení ručního zametacího kartáče SWP 577

Ruční zametací stroj STIGA SWP 577 je výkonný, avšak snadno použitelný a je určen pro vnitřní i venkovní použití na veřejných i rezidenčních plochách o rozměru až 3000 m². Tento tichý zametač sbírá prach, nečistoty a odpad, jako jsou listy, papír a plechovky, a lze jej používat na tvrdých nebo betonových površích, včetně příjezdových cest a průchodů. Účinný systém čištění se skládá ze dvou protiběžných rotačních kartáčů o průměru 410 mm, které lze snadno nastavit na osm různých výškových nastavení, velkého kartáče na spodní straně a 50litrového sběrného koše na odpad. Dva vzduchové filtry umístěné mezi sběrným košem na odpad a přední částí podvozku zabraňují úniku i těch nejmenších částic. Ochranné pouzdro kryjící mechanismus zajišťuje dlouhodobou životnost. Uživatelský komfort je zvyšován 275mm pryžovými koly, která poskytují dobrou přilnavost a ergonomickou a reverzní rukojeť. SWP 577 zajišťuje šířku zametání 77 cm a je perfektní pro mírně náročné úkoly.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Stiga je švédská značka založená 1934, která se zabívá výrobou zahradní techniky (zahradní traktory, trávní sekačky, křovinořezy, vertikutátory, rotavátory, robotické sekačky, vyžínače, sněhové frézy, plotostřihy).

Skupina STIGA poskytuje v Evropě kvalitní zahradní techniku již více než 90 let a přináší našim zákazníkům inovace a jednoduchost zahradnictví. Ve společnosti STIGA Group se zaměřují na inovace při navrhování zahradního vybavení. Používají nástroje které, spojují moderní vymoženosti s robustní konstrukcí, aby bylo zahradnictví opravdovým potěšením. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.