Japonské motorové pily

Profesionální kvalita

Japonské motorové pily znnačky ECHO jsou vyráběny pouze v jediné kvalitě, a to profesionální. Jsou vyvíjeny s ohledem na drsnou práci v přírodě.  Každý je vyráběn tak odolný, jak to jen technické možnosti dovolují. Produkty jsou testovány na odolnost proti poškození tak, abychom si byli jisti, že vydrží i velmi drsné zacházení. I když se nechystáte používat produkty ECHO na profesionální úrovni, věřte, že jistě oceníte vysokou kvalitu pro profesionály.

Japonská úroveň motorových pil

Víte, že produkty vyrobené v  Japonsku jsou spolehlivé, odolné a na profesionální úrovni zpracování? Japonsko je domovem technických a  řemeslných dovedností, získalo mnohá ocenění a  respekt na poli technického pokroku a  zkušeností. I  tyto hodnoty se promítají do naší výroby a my jsme hrdí na to, že patříme mezi společnosti, které pomáhají Japonsku udržet tyto přední pozice kvality a technické vyspělosti.

japonská motorová pila ECHO

 O Japonské značce ECHO

Výrobky této japonské společnosti jsou známy ve světě pod značkou ECHO a jsou synonymem špičkové kvality. Historie této značky sahá až do první poloviny 20. století. Produkty ECHO nabízejí zákazníkům inovativní řešení chráněná mnoha patenty a poskytují maximální výkon, komfort a spolehlivost v mnoha ohledech. Společnost YAMABIKO je známa též svým úsilím vynakládaným na ochranu životního prostředí, čemuž podřizuje podstatnou část vlastního technologického vývoje.

Výrobní filozofie této společnosti je založena na vertikální integraci (soběstačnost v rámci celé produkce), která umožňuje kontrolu výrobních procesů od surového materiálu až po dokončení samotného výrobku ve všech směrech. Cílem je též maximální efektivita výroby, ve které jsou použity jak moderní robotická pracoviště, tak i tradiční lidská práce. Výsledkem tohoto spojení je nejvyšší dlouhodobá úroveň kvality, kterou nabízí společnost YAMABIKO Corp. Po dobu několika let vyprodukovala společnost YAMABIKO přes 55 milionů motorů, čímž se dlouhodobě řadí mezi tři největší světové výrobce.

V současné době má YAMABIKO tři výrobní závody v Japonsku (Morioka, Yokosuka a Hirošima), jeden v Číně (Shenzhen), kde probíhá montáž výrobků z dílů vyprodukovaných v Japonsku, a jeden ve Spojených státech amerických (Illinois). Ve všech těchto závodech je výroba založena na principu „quality first standards“, jejímž výsledkem jsou výrobky prvotřídní kvality. Důkazem jsou milióny spokojených zákazníků po celém světě.

Více japonských motorových pil si můžete prohlédnout v naší sekci retezove-pily.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.